• DNI GRODZISKA
    DNI GRODZISKA
  • DOŻYNKI
    DOŻYNKI
  • ZESPÓŁ REGIONALNY
    ZESPÓŁ REGIONALNY "GRODZISZCZOKI"
  • GRODZISKIE KAPELE
    GRODZISKIE KAPELE
  • ZESPÓŁ ŚPIEWACZO-OBRZĘDOWY
    ZESPÓŁ ŚPIEWACZO-OBRZĘDOWY "LESZCZYNKA"
  • ZESPÓŁ ŚPIEWACZY
    ZESPÓŁ ŚPIEWACZY "WIOLA"
  • ORKIESTRA DĘTA Z GRODZISKA DOLNEGO
    ORKIESTRA DĘTA Z GRODZISKA DOLNEGO
  • ZESPÓŁ TANECZNY
    ZESPÓŁ TANECZNY "KRASNOLUDKI"
  • ZESPÓŁ TANECZNY
    ZESPÓŁ TANECZNY "MAŁE GRODZISZCZOKI"
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE I RĘKODZIELNICZE
    ZAJĘCIA PLASTYCZNE I RĘKODZIELNICZE
  • ZAJĘCIA WOKALNO- INSTRUMENTALNE
    ZAJĘCIA WOKALNO- INSTRUMENTALNE
  • OŚRODEK KULTURY
    OŚRODEK KULTURY

AKTUALNOŚCI

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA "WIELKANOCNĄ PISANKĘ"

DSC 2581W dniu 21 marca 2018 roku w Ośrodku Kultury w Grodzisku Dolnym odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Grodzisko Dolne ph. „Wielkanocna pisanka”.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

Grupa II – klasy I-IV szkoły podstawowej:

 

NAGRODA GŁÓWNA – Kacper Pelc - kl. III ZS Grodzisko Dolne

 

I miejsce:

– Julia Obajtek - kl. I ZS Grodzisko Górne

– Julia Skitał - kl. III ZS Grodzisko Górne

– Patryk Sadło - kl. IV ZS Grodzisko Górne

– Maciej Zalepa - kl. I ZS Grodzisko Dolne

– Julia Motyl - kl. I ZS Grodzisko Dolne

– Katarzyna Strug - kl. IV ZS Grodzisko Dolne

– Szymon Kiełbicki - kl. III SP Laszczyny

– Oliwier Krupa - kl. II SP Chodaczów

– Marcin Żugaj - kl. III SP Chodaczów

– Malwina Fus - kl. I SSP Wólka Grodziska

– Filip Żak - kl. II SSP Wólka Grodziska

 

II miejsce:

– Julia Majkut - kl. IV ZS Grodzisko Dolne

– Marta Chmura - kl. IV ZS Grodzisko Dolne

– Emilia Chmiel - kl. I ZS Grodzisko Górne

– Anna Koń - kl. I ZS Grodzisko Górne

– Magdalena Bęben - kl. I ZS Grodzisko Górne

– Weronika Piela - kl. I ZS Grodzisko Górne

– Katarzyna Kulpa - kl. I ZS Grodzisko Górne

– Oliwia Ślanda - kl. III ZS Grodzisko Górne

– Jakub Klin - kl. III ZS Grodzisko Górne

– Justyna Matyja - kl. II SSP Wólka Grodziska

– Julia Danak - kl. II SP Laszczyny

– Paulina Boroń - kl. II SP Laszczyny

– Agnieszka Salwach - kl. III SP Laszczyny

– Jakub Zygmunt - kl. III SP Laszczyny

– Magdalena Majcher - kl. I SP Chodaczów

– Aleksandra Żemła - kl. I SP Chodaczów

– Gabriela Hader - kl. I SP Chodaczów

– Oliwia Gwóźdź - kl. III SP Chodaczów

 

III miejsce:

– Wiktoria Czapla - kl. I SP Laszczyny

– Lena Walanus - kl. I SP Laszczyny

– Filip Lizak - kl. II SP Laszczyny

– Mikołaj Blok - kl. III SP Chodaczów

– Jakub Kilian - kl. III SP Chodaczów

– Laura Pogorzelska - kl. I ZS Grodzisko Dolne

– Dawid Papak - kl. I ZS Grodzisko Dolne

– Robert Wojtanowicz - kl. I ZS Grodzisko Dolne

– Alicja Zalot - kl. I ZS Grodzisko Dolne

– Natalia Serafin - kl. II ZS Grodzisko Dolne

– Paulina Kiełbicka - kl. III ZS Grodzisko Dolne

– Milena Papak - kl. III ZS Grodzisko Dolne

– Wiktor Stopyra - kl. III ZS Grodzisko Dolne

– Anna Gurak - kl. IV ZS Grodzisko Dolne

– Weronika Smędra - kl. IV ZS Grodzisko Dolne

– Maja Nowak - kl. I ZS Grodzisko Górne

– Weronika Brzyska - kl. I ZS Grodzisko Górne

– Maja Sarzyńska - kl. III ZS Grodzisko Górne

– Andrzej Majkut - kl. III ZS Grodzisko Górne

 

Wyróżnienie:

-     Gabriela Majkut – kl. I ZS Grodzisko Górne

-     Magdalena Chmura – kl. I ZS Grodzisko Górne

-     Emilia Majkut – kl. III ZS Grodzisko Górne

-     Kamil Duda – kl. III ZS Grodzisko Górne

-     Mateusz Malach – kl. III ZS Grodzisko Górne

-     Kamila Kulpa – kl. IV ZS Grodzisko Górne

-     Katarzyna Lizak – kl. I ZS Grodzisko Dolne

-     Martyna Domin – kl. I ZS Grodzisko Dolne

-     Łukasz Obara – kl. II ZS Grodzisko Dolne

-     Seweryn Mazurek – kl. II ZS Grodzisko Dolne

-     Wiktoria Sołek – kl. II ZS Grodzisko Dolne

-     Julia Szozda – kl. II ZS Grodzisko Dolne

-     Wiktor Danak – kl. III ZS Grodzisko Dolne

-     Amelia Wojtyna – kl. IV ZS Grodzisko Dolne

-     Magdalena Duży – kl. I SP Laszczyny

-     Szymon Klin – kl. I SP Laszczyny

-     Szymon Szwałek – kl. II SP Laszczyny

-     Wiktor Konieczny – kl. I SP Chodaczów

-     Mateusz Czerwonka – kl. I SP Chodaczów

-     Dominik Grzywna – kl. I SP Chodaczów

-     Katarzyna Baj – kl. II SP Chodaczów

-     Alicja Szczęch – kl. I SSP Wólka Grodziska

 

Grupa I – klasy V-VII szkoły podstawowej:

 

NAGRODA GŁÓWNA – Zuzanna Żak - kl. VI SSP Wólka Grodziska

 

I miejsce:      

– Mateusz Buszta - kl. VII SSP Wólka Grodziska

– Kamila Pelc - kl. V SP Opaleniska

– Eryk Czerwonka - kl. VI ZS Grodzisko Dolne

– Hubert Czerwonka - kl. VI ZS Grodzisko Dolne

 

II miejsce:

– Wiktoria Gwóźdź - kl. V ZS Grodzisko Dolne

– Karol Ołowiecki - kl. V ZS Grodzisko Dolne

 

III miejsce:

– Aleksandra Majkut - kl. V ZS Grodzisko Górne        

– Izabela Cebulak - kl. VI ZS Grodzisko Górne

– Anna Czerwonka - kl. VI ZS Grodzisko Górne

– Milena Szybiak - kl. VI ZS Grodzisko Górne

– Iwona Pysz - kl. VI ZS Grodzisko Górne

– Kinga Makosiej - kl. VI SSP Wólka Grodziska

                                  

Wyróżnienie:

– Julia Baran - kl. V ZS Grodzisko Górne

– Izabela Rydzik - kl. VI ZS Grodzisko Górne

– Monika Halasa - kl. VI ZS Grodzisko Górne

– Katarzyna Chmiel - kl. VI ZS Grodzisko Górne

 

W III grupie wiekowej (klasy II-III gimnazjum) III miejsce otrzymała Laura Marciniec uczennica kl. II Gimnazjum w Grodzisku Dolnym.

 

Zdjęcia prac