• DNI GRODZISKA
    DNI GRODZISKA
  • DOŻYNKI
    DOŻYNKI
  • ZESPÓŁ REGIONALNY
    ZESPÓŁ REGIONALNY "GRODZISZCZOKI"
  • GRODZISKIE KAPELE
    GRODZISKIE KAPELE
  • ZESPÓŁ ŚPIEWACZO-OBRZĘDOWY
    ZESPÓŁ ŚPIEWACZO-OBRZĘDOWY "LESZCZYNKA"
  • ZESPÓŁ ŚPIEWACZY
    ZESPÓŁ ŚPIEWACZY "WIOLA"
  • ORKIESTRA DĘTA Z GRODZISKA DOLNEGO
    ORKIESTRA DĘTA Z GRODZISKA DOLNEGO
  • ZESPÓŁ TANECZNY
    ZESPÓŁ TANECZNY "KRASNOLUDKI"
  • ZESPÓŁ TANECZNY
    ZESPÓŁ TANECZNY "MAŁE GRODZISZCZOKI"
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE I RĘKODZIELNICZE
    ZAJĘCIA PLASTYCZNE I RĘKODZIELNICZE
  • ZAJĘCIA WOKALNO- INSTRUMENTALNE
    ZAJĘCIA WOKALNO- INSTRUMENTALNE
  • OŚRODEK KULTURY
    OŚRODEK KULTURY

AKTUALNOŚCI

KONKURS "MOJA WIEŚ - MOJA GMINA - MOJA MAŁA OJCZYZNA 2018"

W dniu 18 czerwca 2018 roku w Ośrodku Kultury w Grodzisku Dolnym odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu literacko-plastycznego dla szkół podstawowych i gimnazjów pod hasłem: „Moja wieś – moja gmina – moja mała Ojczyzna”.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:                       DSC 3071

 

PRACE LITERACKIE:

Kategoria klas I – III szkoły podstawowej:

I nagroda – Mikołaj Blok, SP Chodaczów

II nagroda – Artur Urban, SP Chodaczów

III nagroda – Jakub Kilian, SP Chodaczów

 

Kategoria klas IV – VII szkoły podstawowej:

I nagroda – Stefan Majkut, SSP Wólka Grodziska

I nagroda – Martyna Krauz, SP Opaleniska

I nagroda – Martyna Kusiak, SP Opaleniska

I nagroda – Jakub Bagienko, SP Opaleniska

I nagroda – Jakub Fila, ZS Grodzisko Górne

I nagroda – Szymon Ryfa, ZS Grodzisko Dolne

I nagroda – Julia Stępień, ZS Grodzisko Dolne

I nagroda – Wiktoria Król, ZS Grodzisko Dolne

I nagroda – Weronika Joniec, ZS Grodzisko Dolne

I nagroda – Wiktoria Gdańska, ZS Grodzisko Dolne

I nagroda – Kacper Stopyra, ZS Grodzisko Dolne

I nagroda – Amelia Rząsa, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Aleksandra Krupa, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Ada Wawrzaszek, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Hubert Czerwonka, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Anna Rydzik, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Anna Gurak, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Julia Świąder, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Patrycja Wojnarska, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Patrycja Wróbel, ZS Grodzisko Dolne

 

PRACE PLASTYCZNE:

Kategoria klas I – III szkoły podstawowej:

II nagroda – Oliwier Krupa, SP Chodaczów

II nagroda – Filip Lizak, SP Laszczyny

II nagroda – Anna Koń, ZS Grodzisko Górne

III nagroda – Katarzyna Baj, SP Chodaczów

III nagroda – Marcin Żugaj, SP Chodaczów

III nagroda – Fabian Leniart, SP Chodaczów

III nagroda – Wiktor Stopyra, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Jakub Zygmunt, SP Laszczyny

wyróżnienie – Kacper Pelc, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Magdalena Bęben, ZS Grodzisko Górne

 

Kategoria klas IV – VII szkoły podstawowej:

Nagroda Główna – Paulina Baj, ZS Grodzisko Dolne

I nagroda – Iwona Pysz, ZS Grodzisko Górne

I nagroda – Julia Stępień, ZS Grodzisko Dolne

I nagroda – Anna Gurak, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Ada Wawrzaszek, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Wiktoria Król, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Weronika Joniec, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Kamila Joniec, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Julia Świąder, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Martyna Moszkowicz, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Martyna Czerwonka, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Julia Majkut, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Barbara Grabowiec, ZS Grodzisko Dolne

II nagroda – Filip Słysz, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Wiktoria Gwóźdź, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Oliwia Stopyra, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Kamil Małek, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Gabriela Rączka, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Katarzyna Tabin, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Monika Jużyniec, ZS Grodzisko Dolne

III nagroda – Tobiasz Zygmunt, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Julia Kulpa, SSP Wólka Grodziska

wyróżnienie – Patrycja Wojnarska, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Hubert Czerwonka, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Eryk Czerwonka, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Izabela Czeszyk, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Sebastian Klin, ZS Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Patrycja Wróbel, ZS Grodzisko Dolne

 

Kategoria klas II – III gimnazjum:

I nagroda – Laura Marciniec, Gimnazjum Grodzisko Dolne

I nagroda – Gabriela Rzemyk, Gimnazjum Grodzisko Dolne

I nagroda – Daria Drozdowska, Gimnazjum Grodzisko Dolne

II nagroda – Edyta Karaba, Gimnazjum Grodzisko Dolne

II nagroda – Paulina Chmura, Gimnazjum Grodzisko Dolne

II nagroda – Szymon Przeszło, Gimnazjum Grodzisko Dolne

III nagroda – Krzysztof Danak, Gimnazjum Grodzisko Dolne

III nagroda – Zuzanna Szałaj, Gimnazjum Grodzisko Dolne

wyróżnienie – Aleksandra Rydzik, Gimnazjum Grodzisko Dolne

 

Zdjęcia najciekawszych prac