• DNI GRODZISKA
    DNI GRODZISKA
  • DOŻYNKI
    DOŻYNKI
  • ZESPÓŁ REGIONALNY
    ZESPÓŁ REGIONALNY "GRODZISZCZOKI"
  • GRODZISKIE KAPELE
    GRODZISKIE KAPELE
  • ZESPÓŁ ŚPIEWACZO-OBRZĘDOWY
    ZESPÓŁ ŚPIEWACZO-OBRZĘDOWY "LESZCZYNKA"
  • ZESPÓŁ ŚPIEWACZY
    ZESPÓŁ ŚPIEWACZY "WIOLA"
  • ORKIESTRA DĘTA Z GRODZISKA DOLNEGO
    ORKIESTRA DĘTA Z GRODZISKA DOLNEGO
  • ZESPÓŁ TANECZNY
    ZESPÓŁ TANECZNY "KRASNOLUDKI"
  • ZESPÓŁ TANECZNY
    ZESPÓŁ TANECZNY "MAŁE GRODZISZCZOKI"
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE I RĘKODZIELNICZE
    ZAJĘCIA PLASTYCZNE I RĘKODZIELNICZE
  • ZAJĘCIA WOKALNO- INSTRUMENTALNE
    ZAJĘCIA WOKALNO- INSTRUMENTALNE
  • OŚRODEK KULTURY
    OŚRODEK KULTURY

AKTUALNOŚCI

WYNIKI KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

Kategoria – klasy I - III:                                                                                                                  DSC 1176

I nagroda:

- Julia Danak z SP Laszczyny

-  Szymon Klin z SP Laszczyny

-  Lena Walanus z SP Laszczyny

-  Zuzanna Adamczyk z ZS Grodzisko Dolne

-  Natalia Serafin z ZS Grodzisko Dolne

-  Seweryn Mazurek z ZS Grodzisko Dolne

-  Wiktoria Sołek z ZS Grodzisko Dolne

-  Dawid Papak z ZS Grodzisko Dolne

-  Robert Wojtanowicz z ZS Grodzisko Dolne

-  Natalia Kłosowska z ZS Grodzisko Dolne

-  Martyna Kulpa z ZS Grodzisko Górne

-  Emilia Chmiel z ZS Grodzisko Górne

-  Weronika Piela z ZS Grodzisko Górne

-  Kacper Hader z SP Chodaczów

-  Katarzyna Baj z SP Chodaczów

-  Katarzyna Bednarz z SP Chodaczów

-  Przemysław Joniec z SP Chodaczów

-  Olga Misiąg z SSP Wólka Grodziska

-  Filip Żak z SSP Wólka Grodziska 

 

II nagroda:

-  Nikodem Dąbek z ZS Grodzisko Górne

-  Mikołaj Kostka z ZS Grodzisko Górne

-  Karol Szklanny z ZS Grodzisko Górne

-  Filip Lizak z SP Laszczyny

-  Wiktoria Czapla z SP Laszczyny

-  Radosław Ważny z SP Chodaczów

-  Patryk Dobrowolski z SP Chodaczów

-  Dominik Grzywna z SP Chodaczów

-  Izabela Płatek z SSP Wólka Grodziska

-  Alexander Baj z ZS Grodzisko Dolne

-  Łukasz Obara z ZS Grodzisko Dolne

-  Julia Szozda z ZS Grodzisko Dolne

-  Martyna Domin z ZS Grodzisko Dolne

-  Filip Ciurko z ZS Grodzisko Dolne

-  Paulina Sigda z ZS Grodzisko Dolne

-  Maja Majkut z ZS Grodzisko Dolne

 

III nagroda:

-  Laura Pogorzelska z ZS Grodzisko Dolne

-  Maciej Zalepa z ZS Grodzisko Dolne

-  Natalia Moskal z ZS Grodzisko Dolne

-  Anna Papak z SP Laszczyny

-  Milena Matuszek z SSP Wólka Grodziska

-  Malwina Fus z SSP Wólka Grodziska

-  Michał Strug z SSP Wólka Grodziska

-  Oliwier Krupa z SP Chodaczów

-  Aleksandra Żemła z SP Chodaczów

-  Fabian Leniart z SP Chodaczów

-  Bartosz Kulpa z SP Chodaczów

-  Milena Burda z ZS Grodzisko Górne

-  Aleksandra Sadło z ZS Grodzisko Górne

-  Alicja Danak z ZS Grodzisko Górne

-  Patryk Kulpa z ZS Grodzisko Górne

-  Natalia Danak z ZS Grodzisko Górne

-  Rafał Obara z ZS Grodzisko Górne

 

Wyróżnienie:

-  Wiktoria Kulpa z SSP Wólka Grodziska

-  Justyna Matyja z SSP Wólka Grodziska

-  Julia Socha z SSP Wólka Grodziska

-  Joanna Wróbel z SSP Wólka Grodziska

-  Magdalena Majcher z SP Chodaczów

-  Gabriela Hader z SP Chodaczów

-  Szymon Piątek z SP Chodaczów

-  Mateusz Czerwonka z SP Chodaczów

-  Wiktoria Nykiel z SP Laszczyny

-  Szymon Szwałek z SP Laszczyny

-  Paulina Boroń z SP Laszczyny

-  Marcin Spólnik z SP Laszczyny

-  Martyna Chmura z ZS Grodzisko Górne

-  Jakub Wikiera z ZS Grodzisko Górne

-  Maksymilian Szklanny z ZS Grodzisko Górne

-  Weronika Brzyska z ZS Grodzisko Górne

-  Paweł Bielecki z ZS Grodzisko Dolne

-  Katarzyna Lizak z ZS Grodzisko Dolne

-  Karolina Cisek z ZS Grodzisko Dolne

-  Gabriel Sołek z ZS Grodzisko Dolne

-  Wiktoria Śmiałek z ZS Grodzisko Dolne

-  Milena Krajewska z ZS Grodzisko Dolne

-  Lena Czerwonka z ZS Grodzisko Dolne

-  Amelia Klin z ZS Grodzisko Dolne

-  Piotr Rydzik z ORW Laszczyny

-  Kamil Józefczyk z ORW Laszczyny

-  Przemysław Pączka z ORW Laszczyny

-  Mateusz Zalot z ORW Laszczyny

 

W kategorii – klas IV - V

I nagroda:

-  Anna Stępień z SSP Wólka Grodziska

-  Marcin Żugaj z ZS Grodzisko Dolne

-  Wojciech Wnęk z ZS Grodzisko Dolne

-  Amelia Wojtyna z ZS Grodzisko Dolne

 

II nagroda:

-  Karolina Obara z ZS Grodzisko Górne

-  Stefan Majkut z SSP Wólka Grodziska

-  Aleksandra Chmura z SSP Wólka Grodziska

-  Mateusz Żak z SSP Wólka Grodziska

-  Mikołaj Blok z ZS Grodzisko Dolne

-  Weronika Mazurek z ZS Grodzisko Dolne

-  Kacper Pelc z ZS Grodzisko Dolne

-  Katarzyna Strug z ZS Grodzisko Dolne

-  Weronika Smędra z ZS Grodzisko Dolne

 

III nagroda:

-  Julia Urban z ZS Grodzisko Górne

-  Izabela Śmiałek z SSP Wólka Grodziska

-  Paulina Kiełbicka z ZS Grodzisko Dolne

-  Zuzanna Ciupińska z ZS Grodzisko Dolne

-  Kamil Papak z ZS Grodzisko Dolne

-  Kacper Krajewski z ZS Grodzisko Dolne

-  Karolina Stopyra z ZS Grodzisko Dolne

 

Wyróżnienie:

-  Karolina Opalińska z ZS Grodzisko Górne

-  Liliana Grzywna z ZS Grodzisko Górne

-  Oliwia Kulpa z SSP Wólka Grodziska

-  Amelia Makosiej z SSP Wólka Grodziska

-  Karol Nabożny z SP Opaleniska

-  Wiktoria Jasińska z SP Opaleniska

-  Weronika Bartnik z SP Opaleniska

-  Wiktoria Kordas z ZS Grodzisko Dolne

-  Piotr Kiełbicki z ZS Grodzisko Dolne

-  Bartosz Czapla z ZS Grodzisko Dolne

-  Anna Gurak z ZS Grodzisko Dolne

-  Milena Baj z ZS Grodzisko Dolne

-  Katarzyna Tabin z ZS Grodzisko Dolne

-  Julia Ordys z ZS Grodzisko Dolne

-  Wiktoria Świąder z ZS Grodzisko Dolne

-  Paulina Jużyniec z ZS Grodzisko Dolne

-  Wiktor Stopyra z ZS Grodzisko Dolne

-  Jakub Zygmunt z ZS Grodzisko Dolne

-  Zofia Kulpa z ZS Grodzisko Dolne

-  Weronika Rafa z ZS Grodzisko Dolne

-  Julia Majkut z ZS Grodzisko Dolne

-  Milena Papak z ZS Grodzisko Dolne

 

W kategorii – klas VI - VII

I nagroda:

-  Mateusz Buszta z SSP Wólka Grodziska

-  Zuzanna Żak z SSP Wólka Grodziska

 

II nagroda:

-  Patrycja Wróbel z ZS Grodzisko Dolne

 

III nagroda:

-  Kamila Wróbel z SSP Wólka Grodziska

-  Julia Grzywna z SSP Wólka Grodziska

-  Julia Baran z ZS Grodzisko Górne

-  Izabela Cebulak z ZS Grodzisko Górne

-  Iwona Pysz z ZS Grodzisko Górne

-  Anna Czerwonka z ZS Grodzisko Górne

-  Ada Wawrzaszek z ZS Grodzisko Dolne

-  Oliwia Stopyra z ZS Grodzisko Dolne

 

Wyróżnienie:

-  Martyna Majkut z ZS Grodzisko Górne

-  Marcin Wlazło z ZS Grodzisko Dolne

-  Julia Zamorska z ZS Grodzisko Dolne

 

Zdjęcia prac